Мета програми «Nestlé Здорові діти»

Мета глобальної програми «Nestlé Здорові діти»— Запровадити програми навчання, направлені на розвиток культури правильного харчування та здорового способу життя серед дітей шкільного віку, у тих країнах, де зосереджена діяльність Nestlé.

На сьогоднішній день, освітні проекти за підтримки Nestlé реалізуються у багатьох країнах світу, а загальна кількість дітей, які вже оволоділи знаннями та навичками раціонального харчування, становить близько 10 мільйонів. Амбіційна мета Nestlé поступово запровадити освітні програми в усіх країнах, де компанія здійснює торгово-операційну діяльність.

Новини

У цьому розділі ви маєте змогу довідатися про останні цікаві події, пов‘язані із програмою "Абетка харчування". Окрім того, запрошуємо педагогів поділитися на сайті шкільними новинами. Ми з радістю розмістимо інформацію про важливу для вас подію, яка стосується програми "Абетка харчування" та здоров’я в цілому.

СтаттI

-

 • РІК З «АБЕТКОЮ ХАРЧУВАННЯ» — ЗАВЖДИ ЧЕКАЄМО НА НАСТУПНИЙ УРОК!
  РІК З «АБЕТКОЮ ХАРЧУВАННЯ» — ЗАВЖДИ ЧЕКАЄМО НА НАСТУПНИЙ УРОК!

  «Абетка харчування» впроваджується в Україні з 2009 року, а кількість шкіл, що задіяні у програмі, постійно зростає.

 • АБЕТКА ХАРЧУВАННЯ. УРОК У ЛЬВОВІ
  АБЕТКА ХАРЧУВАННЯ. УРОК У ЛЬВОВІ

  ЯК ПРОХОДЯТЬ УРОКИ «АБЕТКИ ХАРЧУВАННЯ»?

 • Нова абетка в школі. Крок назустріч здоров’ю
  Нова абетка в школі. Крок назустріч здоров’ю

  Інформація про програму «Абетка харчування» для засобів масової інформації. Розміщення у газеті «Початкова освіта».

 • Роль питної води в раціоні школяра
  Роль питної води в раціоні школяра

  Сьогодні важко знайти батьків, які б не розуміли, що здоров'я, ріст і розвиток дитини залежать від правильного харчування та якості питної води.

 • Бабусине варення для дітей: знайте міру!
  Бабусине варення для дітей: знайте міру!

  Багато мам намагаються вберегти своє чадо від згубного впливу солодощів, а от до бабусиного вареннячка ставляться з більшою довірою. В розумінні багатьох батьків такий десерт зовсім не шкодять дитячому здоров’ю.

 • Знайомство з традиціями українських свят на уроках
  Знайомство з традиціями українських свят на уроках

  5 січня 2012 року транслювалася радіопередача «Школяда», приурочена до свята Різдва Христового, яка була підготовлена журналістами Національної Радіокомпанії України.

 • Зайва вага в дітей, вирішуємо проблему!
  Зайва вага в дітей, вирішуємо проблему!

  Проблема дитячого ожиріння останнім часом набула особливої актуальності. Тому культуру здорового харчування необхідно прищеплювати з самого дитинства. Ці нескладні правила допоможуть зберегти нормальну вагу вашої дитини, і в подальшому – забезпечити здоров'я і нормальний розвиток малюка.

 • М'ясо в раціоні школяра
  М'ясо в раціоні школяра

  Початок шкільного навчання знаменує собою зміну способу життя дитини. У школяра починають активніше протікати такі процеси як фізичний ріст, розумовий розвиток і соціальна адаптація. З урахуванням активного росту і змін в діяльності необхідно внести зміни і в раціон харчування дитини.

 • Здорове харчування школяра
  Здорове харчування школяра

  Повноцінний і збалансований раціон сприяє кращому формуванню таких навичок, як здатність самостійно вирішувати поставлені задачі, зібраність, координація дій, зосередженість і відповідальність у навчанні.

 • Що дати дитині в школу. Смачні і здорові перекуси
  Що дати дитині в школу. Смачні і здорові перекуси

  Діти шкільного віку повинні їсти не менше 3-4 разів на день, тому важливо, щоб школяр мав змогу не тільки пообідати в шкільній їдальні, а перекусити чимось легким та поживним.

школи учасники програми

46
5
15
10
8
1
1
7
1
9
1
3
1
29
1