UA RU

У грудні до програми «Абетка харчування» долучаються ще 20 шкіл!

До кінця грудня 2013 р. до програми «Абетка харчування» приєднаються ще 20 шкіл. Загалом з наступного півріччя за програмою почнуть навчатися 11 345 учнів молодших класів та 431 вчитель із 51 української школи.

Незабаром вчитися та гратися за програмою «Абетки харчування» будуть школярі з 11 найбільших міст країни: Києва, Донецька, Дніпропетровська, Луцька, Львова, Миколаєва, Одеси, Севастополя, Сімферополя, Рівного та Харкова. Кожне заняття програми побудовано таким чином, що у дітей поступово формується потреба дотримуватися принципів здорового способу життя.

Вже найближчими днями на адреси усіх шкіл, що долучаються до програми, будуть надіслані робочі зошити для учнів 1-4 класів та методички для вчителів. Усі матеріали дуже яскраві та цікаві, тож працювати з ними – справжнє задоволення. Деякі завдання маленькі школярики мають виконувати разом із батьками. А це – додаткова нагода для спільного цікавого дозвілля, яке дуже необхідне кожній сучасній родині.

Важливо й те, що відтепер із вирішенням будь-яких питань вчителям допомагає регіональний координатор програми. Його завдання – постійно бути на зв’язку з педагогами. Координатор добре знається на програмі та завжди може допомогти порадою. Звертайтеся!

Програма «Абетка харчування» була започаткована в Україні у 2009 році. За цей час її пройшли тисячі школярів 1-4 класів, які тепер знають що корисно, а що ні, і можуть самостійно обирати, як харчуватися.

Усі матеріали програми розроблено з урахуванням традицій та потреб українського суспільства. Програму «Абетка харчування» ініційовано компанією «Нестле Україна» в рамках глобального проекту «Nestle. Здорові Діти».

Повернутися назад
Поділитись з друзями