UA RU

Тепер уроки з «Абетки харчування» – у 52 школах Одеси

У вересні 2017р. в рамках освітньої програми «Абетка харчування» в Одеській спеціалізованій школі № 121 відбувся відкритий урок, на якому школярів навчали принципам раціонального харчування.

Раціональне харчування дитини є запорукою здорового життя. На уроках з «Абетки Харчування» діти в ігровій формі за допомогою навчальних матеріалів та яскравих зошитів дізнались про те, яка їжа є корисною, наскільки коректні їх харчові звички та наскільки важливою є фізична активність для здорового розвитку організму дітей.
Для позакласного засвоєння нових знань на нашому сайті www.abetka-healthykids.com.ua можна зайти ще багато цікавих матеріалів.  Вони сподобаються школярам будь-якого віку та урізноманітнять навчання правильному харчуванню.

Наразі в Одеській області до «Абетки харчування» долучилися вже 52 навчальні заклади. Ми постійно розвиваємось та впроваджуємо програму все в нових і нових школах. Приєднуйтесь і ви!

Освітня програма «Абетка харчування» була створена в рамках глобального соціального проекту «Nestlé Здорові діти» (Nestlé Healthy Kids). Головна мета програми – навчити дітей принципам правильного харчування та виховати звичку дотримуватися цих принципів у повсякденному житті.

Повернутися назад
Поділитись з друзями