UA RU

П’ята хвиля програми «Абетка харчування» стартувала!

Отримання грифу «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» – важливий крок, що сприятиме подальшому поширенню програми на всій території України. Планується, що крім 73 шкіл, учні яких вже проходили програму у попередні роки, вивчення курсу «Абетка харчування» буде розпочато ще у 762 школах десяти регіонів країни. В програмі планується задіяти близько 188 тисяч учнів 1-4 класів та 7 628 вчителів.

Нагадаємо, що на першому етапі впровадження програми у 2009 році нею було охоплено лише 37 шкіл.

Символічно, що п’ята хвиля впровадження «Абетки харчування» у нових регіонах стартує напередодні Дня вчителя. Педагогам та директорам шкіл вже надіслані запрошення приєднатися до програми. Вони отримали зразки матеріалів, а також диски з повним комплектом навчально-методичної літератури. Також, починаючи з цього навчального року, для учасників програми будуть працювати гаряча лінія, яка вже розпочала роботу, та оновлений сайт проекту.

Важливо й те, що відтепер у кожному регіоні, де впроваджується «Абетка харчування», буде працювати координатор програми. Його завдання – сприяти вчителям, директорам та школам загалом у популяризації принципів здорового харчування, а також у впровадженні програми у кожному класі.

Програма «Абетка харчування» ініційована компанією «Нестле Україна» в рамках глобального проекту «Nestlé.Здорові Діти». Матеріали програми розроблено з урахуванням традицій, потреб українського суспільства та основ раціонального харчування. Науковою базою для її створення стали багаторічний досвід та розробки Nestlé у галузі нуріціології. Подібні програми діють у 83 країнах світу.

Повернутися назад
Поділитись з друзями