UA RU

Правильне харчування дітей

Правильне харчування для дітей – це, мабуть, найважливіший внесок у їх здоров'я. Їжа, яку вживає ваша дитина, повинна приносити максимальну користь організму. Збалансований раціон має прямий вплив на темп розвитку, адже зростаючий організм гостро потребує вітамінів, мікроелементів та поживних речовин. У цій статті ви дізнаєтесь, як навчити дітей правильно харчуватися.

На чому ж ґрунтується здорове харчування дитини? Обираючи в магазині продукти для дітей, віддавайте перевагу фруктам, овочам, рибі, м'ясу та молочним продуктам. А ось всілякі солодощі, які дітки так люблять, краще купувати не часто.

Вас цікавить питання, як навчити дитину їсти правильно? Тоді спробуйте організувати здорове харчування для дитини разом із нею. Намагайтеся щодня пояснювати, що для того, щоб бути здоровим і сильним, потрібно вживати їжу, яка приносить користь організму і володіє багатьма поживними властивостями. Перетворіть правильне харчування у гру. Наприклад, вирушаючи разом із дитиною в супермаркет, запропонуйте їй самостійно наповнити кошик корисними продуктами. Одночасно пояснюйте, чому яблука корисніше печива, чому від морквини дітки швидше ростуть тощо. У такій ігровій формі дитина швидше зрозуміє, як правильно харчуватися.

Розмовляючи з дитиною про корисну їжу, ні в якому разі не перетворюйте розмову в лекцію. Пам'ятайте: найкраще діти сприймають інформацію в ігровій, цікавій формі.

Ну і, зрозуміло, кращий варіант організувати правильне харчування для школяра – це почати харчуватися такою ж їжею! Адже саме ви купуєте всі продукти та готуєте їх. Тому у ваших силах звільнити холодильник від «шкідливої» їжі і зробити харчування дитини здоровим і правильним!

Озбройтесь декількома порадами, як правильно харчуватися дітям.

- Овочі – важлива частина правильного харчування. Розподіляючи продукти у холодильнику, поставте тарілку зі свіжими або вареними овочами на рівні очей дитини.

- Обладнайте на кухні особливе місце для корисних перекусів. Повноцінне харчування для дітей обов'язково має включати сухофрукти, горіхи, хлібці.

Здорове харчування містить у собі ще і приємну атмосферу за столом. Візьміть за правило розмовляти за столом виключно про приємні речі: це допоможе дитині розслабитися і поліпшить її апетит.

Якщо вас цікавить, як навчити дитину вживати корисну їжу, вирушайте разом із нею на дачу чи город: це відмінна можливість зробити екскурс у тему здорового харчування. Розповідайте про те, які корисні речовини містяться овочах і фруктах, що ростуть на грядках, та як важливо правильно харчуватися.

Повернутися назад
Поділитись з друзями