UA RU

Більш як 80 педагогів Львівщини взяли участь у конференції для педагогів, присвяченій досвіду реалізації освітньої програми "Абетка Харчування"

У травні 2016 Nestlé Україна провела конференцію з презентацією освітньої програми "Абетка харчування" для 82 вчителів Львівщини.

Мета цього заходу – допомогти вчителям навчити дітей молодших класів основам правильного харчування та здорового способу життя.

Згідно методики програми, учні в ігровій формі дізнаються про те, як правильно харчуватися, як вести себе за столом, про національні особливості харчування, традиційні страви та багато іншого. У програмі також передбачена позакласна робота – конкурси, змагання, свята.

«Абетка харчування» – важлива й актуальна освітня програма. Вона розроблена таким чином, щоб школярі як самостійно, так і за допомогою вчителів і своїх батьків, навчилися правильно організовувати своє харчування і дотримуватися здорового способу життя.

Варто окремо відзначити, що впровадження програми в школах регіону підтримує і департамент освіти і науки Львівської ОДА. Його представник, Леся Босак, виступаючи на конференції, сказала:

«Львівська ОДА готова надати всіляку підтримку для розвитку і впровадження цієї програми».

Позитивний вплив на культуру харчування в сім'ях, де діти проходять в школі програму «Абетка Харчування», і поліпшення здоров'я в цілому зазначила і лікар-нутриціолог Оксана Гдиря, проаналізувавши результати навчання "Абетці харчування".

"Програма працює в школі вже чотири роки, і ми бачимо відчутний прогрес щодо відношення наших дітей до здорового харчування. Так, вони іноді не можуть відмовити собі у вживанні шкідливих продуктів, але, принаймні, точно знають, що вони можуть нашкодити", розповіла викладач Львівської загальноосвітньої школи №78 Ірина Пріхідько, де вже впроваджено програму.

"Абетка харчування" готовий освітній курс, який має гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України" та схвалений науково-методичною радою з питань освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України для використання в навчально-виховному процесі в загальноосвітніх навчальних закладах. Для розробки програми залучали провідних фахівців з гастроентерології, дієтології Національної медичної академії післядипломної освіти

Розроблена з ініціативи Nestlé, навчальна програма для учнів 1-4 класів "Абетка харчування" стала частиною курсу "Основи здоров'я". Головною метою програми є навчити дітей принципам правильного харчування і виховати звичку дотримуватися цих принципів у повсякденному житті.

Повернутися назад
Поділитись з друзями